Specol Sp. z o.o. to przede wszystkim ludzie. W miarę ekspansji firmy i poszerzania obszarów działalności, dynamicznie powiększana jest liczba zatrudnionych osób.

Specol oferuje:

  • Atrakcyjną pracę w nowoczesnej firmie,
  • Konkurencyjny system wynagrodzeń,
  • Ciągły rozwój poprzez stawianie kolejnych wyzwań oraz system szkoleń,
  • Narządzia do pracy dostosowane do stanowiska.

Od Kandydatów do pracy oczekujemy, w zależności od stanowiska:

  • Wykształcenia zgodnego z oferowanym stanowiskiem
  • Umiejętności łatwego porozumiewania się
  • Doskonałej organizacji pracy
  • Zdolności do samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Umiejętności pracy w zespołach roboczych
  • Komunikatywności

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

LABORANT/-KA

OPIS STANOWISKA:

  • bieżąca kontrola jakości produkowanych wyrobów,
  • wykonywanie pomiarów i analiz fizyko-chemicznych produkowanych wyrobów, przyjmowanych surowców i baz olejowych na zgodność z wymaganiami jakościowymi/normalizacyjnymi,
  • przygotowanie próbek laboratoryjnych na potrzeby technologiczne produkcji i ich dalsza archiwizacja,
  • prowadzenie pełnej dokumentacji laboratoryjnej (tj. orzeczenia laboratoryjne, informacje techniczne, protokoły reklamacyjne, wykaz produkowanych olejów) i ich archiwizacja,
  • prowadzenie dokumentacji surowców przychodzących (świadectwa jakości, orzeczenia laboratoryjne) i archiwizacja próbek,
  • sprawdzanie i aktualizacja norm badawczych
  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie laboratorium (zgłaszanie zapotrzebowania na sprzęt laboratoryjny i odczynniki, dbanie o czystość używanego sprzętu laboratoryjnego)

WYMAGANIA:

  • – wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe (chemiczne, technologia chemiczna)
  • – dyspozycyjność (praca na dwie zmiany)
  • – samodzielność, komunikatywność

OFERUJEMY:

  • – zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • – możliwość dalszego rozwoju zawodowego

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszym zespole wyślij e-mail z podaniem na adres

praca@specol.com.pl