Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej Akceptuję

Doradcy techniczno-handlowi

Wybierz województwo, by wyświetlić dane handlowca

Sieci hurtowe i sklepy internetowe

Hurtownie i dystrybutorzy

AUTOPARTNER Ostrowiec Świętokrzyski

ul. Graniczna 26
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
telefon: 41 250 70 42
e-mail: ostrowiec@autopartner.com

AUTOPARTNER Swarzędz

ul. Wrzesińska 41
62-020 Swarzędz
telefon:61 623 51 23
e-mail: swarzedz@autopartner.com

AUTOPARTNER Białystok 2

ul. 42 Pułˆku Piechoty 28
15-181 Białystok
telefon:85 888 02 04
e-mail: bialystok2@autopartner.com

AUTOPARTNER Warszawa Bemowo

ul. Poznańska 74
05-850 Jawczyce
telefon:22 280 90 41
e-mail: bemowo@autopartner.com

AUTOPARTNER Jarocin

ul. Szubianki 19
63-200 Jarocin
telefon:62 720 80 14
e-mail: jarocin@autopartner.com

AUTOPARTNER Zamość

ul. Lipska 63
22-400 Zamo˜ść
telefon:84 541 54 14
e-mail: zamosc@autopartner.com

AUTOPARTNER Stargard

ul. Gdańska 4h
73-110 Stargard
telefon: 91 822 80 43
e-mail: stargard@autopartner.com

AUTOPARTNER Słupsk

ul. Jaracza 25
76-200 Słˆupsk
telefon:59 725 70 10
e-mail: slupsk@autopartner.com

AUTOPARTNER Tomaszów Mazowiecki

al. Marszałˆka J. Piˆłsudskiego 54
97-200 Tomaszów Mazowiecki
telefon:44 747 00 26
e-mail: tomaszow.mazowiecki@autopartner.com

AUTOPARTNER Biała Podlaska

al. Jana Pawłˆa II 128
21-500 Białˆa Podlaska
telefon:83 343 00 10
e-mail: biala.podlaska@autopartner.com

AUTOPARTNER Tarnobrzeg

al. Warszawska 42
39-400 Tarnobrzeg
telefon:15 825 40 02
e-mail: tarnobrzeg@autopartner.com

AUTOPARTNER Ostrołęka

ul. Koˆłobrzeska 1a
07-401 Ostroˆłęka
telefon:29 649 40 32
e-mail: ostroleka@autopartner.com

AUTOPARTNER Wyszków

ul. Świętojańska 175
07-200 Wyszków
telefon:29 649 40 30
e-mail: wyszkow@autopartner.com

AUTOPARTNER Kalisz

ul. Wrocˆławska 180
62-800 Kalisz
telefon:62 720 82 02
e-mail: kalisz@autopartner.com

AUTOPARTNER Żyrardów

ul. Piękna 15
96-300 Żyrardów
telefon: 46 811 01 02
e-mail: zyrardow@autopartner.com

AUTOPARTNER Kraków Modlniczka

ul. Handlowców 2
32-085 Modlniczka
telefon:12 348 00 54
e-mail: krakow3@autopartner.com

AUTOPARTNER Luboń

ul. Powstańców Wielkopolskich 6
62-030 Luboń
telefon:61 623 34 06
e-mail: lubon@autopartner.com

AUTOPARTNER Wadowice

ul. Dr. J. Putka 9
34-100 Wadowice
telefon:33 480 20 91
e-mail: wadowice@autopartner.com

AUTOPARTNER Zawiercie

ul. 11 Listopada 2/4
42-400 Zawiercie
telefon:32 888 52 02
e-mail: zawiercie@autopartner.com

AUTOPARTNER Wodzisław Śląski

ul. Marklowicka 38
44-300 Wodzisˆław Śląski
telefon:32 888 52 06
e-mail: wodzislaw.slaski@autopartner.com

AUTOPARTNER Piotrków Trybunalski

ul. Sulejowska 45
97-300 Piotrków Trybunalski
telefon:44 747 00 24
e-mail: piotrkow.trybunalski@autopartner.com

AUTOPARTNER Pruszków

Moszna Parcela 29 bud. A3b
05-840 Brwinów
telefon:22 280 90 17
e-mail: pruszkow@autopartner.com

AUTOPARTNER Bochnia

ul. Brzeska 123b
32-700 Bochnia
telefon:14 695 50 34
e-mail: bochnia@autopartner.com

AUTOPARTNER Mielec

ul. Nowa 49
39-300 Mielec
telefon:17 888 60 62
e-mail: mielec@autopartner.com

AUTOPARTNER Szczecin 2

ul. Santocka 42
71-083 Szczecin
telefon: 91 822 80 41
e-mail: szczecin2@autopartner.com

AUTOPARTNER Chełm

ul. Rejowiecka 118/120
22-100 Cheˆłm
telefon: 82 592 30 10
e-mail: chelm@autopartner.com

AUTOPARTNER Gdańsk 2

ul. Piekarnicza 12b
80-126 Gdańsk
telefon:58 888 20 26
e-mail: gdansk2@autopartner.com

AUTOPARTNER Sochaczew

ul. Spartańska 12/14
96-500 Sochaczew
telefon:46 811 01 00
e-mail: sochaczew@autopartner.com

AUTOPARTNER Kłodzko

ul. Połˆabska 3a/2
57-300 Kˆłodzko
telefon:74 644 70 05
e-mail: klodzko@autopartner.com

AUTOPARTNER Poznań 2

ul. Strzeszyńska 29
60-479 Poznań
telefon:61 623 34 04
e-mail: poznan.strzeszynska@autopartner.com

AUTOPARTNER Łomża

Aleja Legionów 145a
18-400 Łomża
telefon:86 261 40 00
e-mail: lomza@autopartner.com

AUTOPARTNER Wrocław 2

ul. Dˆługosza 60
51-162 Wrocˆław
telefon:71 889 05 72
e-mail: wroclaw2@autopartner.com

AUTOPARTNER Włocławek

ul. Kaliska 37
87-810 Wˆłocˆławek
telefon:54 428 01 14
e-mail: wloclawek@autopartner.com

AUTOPARTNER Kraków 2

ul. Makuszyńskiego 17
31-752 Kraków
telefon: 12 348 00 52
e-mail: krakow2@autopartner.com

AUTOPARTNER Garwolin

ul. Ks. kard. S. Wyszyńskiego 7
08-400 Garwolin
telefon:25 742 21 64
e-mail: garwolin@autopartner.com

AUTOPARTNER Łódź 3

ul. Brzezińska 88
92-118 Łódź
telefon:42 218 50 42
e-mail: lodz3@autopartner.com

AUTOPARTNER Bytom

ul. Arki Bożka 25
41-902 Bytom
telefon:32 888 52 08
e-mail: bytom@autopartner.com

AUTOPARTNER Krosno

ul. Pużaka 37
38-400 Krosno
telefon:13 460 30 10
e-mail: krosno@autopartner.com

AUTOPARTNER Racibórz

ul. Kochanowskiego 3
47-400 Racibórz
telefon:32 888 52 62
e-mail: raciborz@autopartner.com

AUTOPARTNER Warszawa Targówek

ul. Kraś˜nicka 6a
03-579 Warszawa
telefon:22 280 90 12
e-mail: targowek@autopartner.com

AUTOPARTNER Leszno

ul. Geodetów 9
64-100 Leszno
telefon:65 535 10 30
e-mail: leszno@autopartner.com

AUTOPARTNER Częstochowa

ul. Warszawska 315/317
42-200 Częstochowa
telefon: 34 388 20 15
e-mail: czestochowa@autopartner.com

AUTOPARTNER Ciechanów

ul. Pˆłocka 19a
06-400 Ciechanów
telefon:23 651 42 00
e-mail: ciechanow@autopartner.com

AUTOPARTNER Wałbrzych

ul. Armii Krajowej 5c
58-302 Wałˆbrzych
telefon:74 644 72 00
e-mail: walbrzych@autopartner.com

AUTOPARTNER Łódź 2

ul. Morgowa 2b
91-223 Łódź
telefon:42 218 50 40
e-mail: lodz2@autopartner.com

AUTOPARTNER Piaseczno

ul. Techniczna 2a
05-500 Piaseczno
telefon:22 280 90 38
e-mail: piaseczno@autopartner.com

AUTOPARTNER Radom

ul. Warszawska 35
26-600 Radom
telefon:48 333 42 10
e-mail: radom@autopartner.com

AUTOPARTNER Lubin

ul. Miroszowicka 1a
59-300 Lubin
telefon:76 756 02 20
e-mail: lubin@autopartner.com

AUTOPARTNER Nowy Sącz

ul. Węgierska 185
33-300 Nowy Sącz
telefon:18 200 52 00
e-mail: nowy.sacz@autopartner.com

AUTOPARTNER Gorzów Wielkopolski

ul. Ryska
66-400 Gorzów Wielkopolski
telefon:95 712 50 60
e-mail: gorzow.wielkopolski@autopartner.com

AUTOPARTNER Ostrów Wielkopolski

ul. Komuny Paryskiej 13
63-400 Ostrów Wielkopolski
telefon:62 720 82 00
e-mail: ostrow.wielkopolski@autopartner.com

AUTOPARTNER Piła

ul. Rodłˆa 14
64-920 Piˆła
telefon:67 342 02 10
e-mail: pila@autopartner.com

AUTOPARTNER Gdynia

ul. Morska 306
81-006 Gdynia
telefon: 58 888 20 22
e-mail: gdynia@autopartner.com

AUTOPARTNER Siedlce

ul. Brzeska 157
08-110 Siedlce
telefon:25 742 21 60
e-mail: siedlce@autopartner.com

AUTOPARTNER Nowy Targ

ul. Szaflarska 172
34-400 Nowy Targ
telefon:18 200 52 02
e-mail: nowy.targ@autopartner.com

AUTOPARTNER Warszawa Białołęka

ul. Modlińska 246a
03-152 Warszawa
telefon: 22 280 90 30
e-mail: warszawa3@autopartner.com

AUTOPARTNER Jelenia Góra

ul. Spółdzielcza 35
58-500 Jelenia Góra
telefon:75 889 02 00
e-mail: jelenia.gora@autopartner.com

AUTOPARTNER Płock

Kostrogaj 34
09-402 Boryszewo Nowe
telefon:24 360 20 00
e-mail plock@autopartner.com

AUTOPARTNER Tarnów

ul. Przemysˆłowa 8
33-100 Tarnów
telefon: 14 695 50 32
e-mail: tarnow@autopartner.com

AUTOPARTNER Toruń

ul. Grudziądzka 140/142
87-100 Toruń
telefon:56 888 01 20
e-mail: torun@autopartner.com

AUTOPARTNER Konin

ul. Spółˆdzielców 18a
62-510 Konin
telefon:63 227 90 00
e-mail: konin@autopartner.com

AUTOPARTNER Gliwice

ul. Pszczyńska 206
44-100 Gliwice
telefon:32 888 52 12
e-mail: gliwice@autopartner.com

AUTOPARTNER Koszalin

ul. Koszalińska 1, Stare Bielice
76-039 Biesiekierz
telefon:94 734 30 10
e-mail: koszalin@autopartner.com

AUTOPARTNER Zielona Góra

ul. Dekoracyjna 1f
65-155 Zielona Góra
telefon:68 380 21 62
e-mail: zielona.gora@autopartner.com

AUTOPARTNER Mińsk Mazowiecki

ul. Warszawska 243
05-300 Mińsk Mazowiecki
telefon:25 756 33 95 - 96
e-mail: minsk.mazowiecki@autopartner.com

AUTOPARTNER Lubliniec

ul. Zwycięstwa 5
42-700 Lubliniec
telefon:34 388 20 13
e-mail: lubliniec@autopartner.com

AUTOPARTNER Olsztyn

al. J. Piłˆsudzkiego 75a
10-460 Olsztyn
telefon:89 555 22 60
e-mail: olsztyn@autopartner.com

AUTOPARTNER Opole

ul. Gˆłogowska 39
45-315 Opole
telefon:77 400 25 60
e-mail: opole@autopartner.com

AUTOPARTNER Szczecin

ul. Pomorska 61-65
70-812 Szczecin
telefon:91 822 81 36
e-mail: szczecin@autopartner.com

AUTOPARTNER Bydgoszcz

ul. Nowotoruńska 20
85-840 Bydgoszcz
telefon:52 510 81 30
e-mail: bydgoszcz@autopartner.com

AUTOPARTNER Gdańsk

ul. Magnacka 13
80-180 Gdańsk Kowale
telefon:58 888 20 24
e-mail: gdansk@autopartner.com

AUTOPARTNER Białystok

ul. Elewatorska 29a
15-620 Białystok
telefon:85 888 02 02
e-mail: bialystok@autopartner.com

AUTOPARTNER Kielce

ul. Ks. P. Ściegiennego 264
25-116 Kielce
telefon:41 250 70 40
e-mail: kielce@autopartner.com

AUTOPARTNER Dąbrowa Górnicza

ul. Tworzeń 148
41-303 Dąbrowa Górnicza
telefon: 32 888 52 14
e-mail: dabrowa.gornicza@autopartner.com

AUTOPARTNER Bielsko-Biała

ul. Grazyńskiego 53
43-300 Bielsko-Biaˆła
telefon:33 829 13 80
e-mail: bielsko.biala@autopartner.com

AUTOPARTNER Katowice

ul. Żeliwna 43
40-852 Katowice
telefon:32 888 52 23
e-mail: katowice@autopartner.com

AUTOPARTNER Warszawa Włochy

ul. Jutrzenki 99/101
02-231 Warszawa
telefon:22 280 90 36
e-mail: warszawa2@autopartner.com

AUTOPARTNER Rybnik

ul. Zebrzydowicka 154
44-217 Rybnik
telefon: 32 888 52 64
e-mail: rybnik@autopartner.com

AUTOPARTNER Kraków

ul. Półłanki 29g
30-740 Kraków
telefon:12 348 00 50
e-mail: krakow@autopartner.com

AUTOPARTNER Łódź 1

ul. Pˆłocka 35/43
93-134 Łódź
telefon: 42 672 17 20
e-mail: lodz@autopartner.com

AUTOPARTNER Poznań

ul. Malwowa 154
60-185 Skórzewo
telefon 61 623 34 00
e-mail: poznan@autopartner.com

AUTOPARTNER Warszawa Gocław

ul. Kosmatki 12
03-982 Warszawa
Telefon 22 280 90 32
e-mail: warszawa@autopartner.com

AUTOPARTNER Wrocław

ul. Międzyleska 2/4
50-514 Wrocłˆaw
telefon 71 889 05 70
e-mail: wroclaw@autopartner.com

AUTOPARTNER Lublin

ul. Ceramiczna 1
20-150 Lublin
telefon: 81 467 90 20
email: lublin@autopartner.com

AUTOPARTNER Rzeszów

ul. Sikorskiego 106a
35-304 Rzeszów
telefon: 17 888 60 60
e-mail: rzeszow@autopartner.com

PART POLSKA Sp. z o.o.

31-867 Kraków,
os. II Pułku Lotniczego 1C,
tel. 798-668-843,  12 388-01-48

e-mail: biuro@partpolska.pl

Auto-Zatoka Sp. z o.o.

50-514 Wrocław,

ul. Międzyleska 6B,

tel. 71-787-97-12

e-mail: info@auto-zatoka.pl

GALON OLEJE S.C.

15-727 Białystok,
ul.Hetmańska 70
tel. 535 000 570
e-mail: sklep@galonoleje.pl

Petrostar Hurtownia motoryzacyjna

ul. Grodzieńska 37,  03-750 Warszawa,      tel. (22) 468 88 66    (22) 618 22 47    e-mail: zamowienia@petrostar.pl

PHU Rak Jacek Raczyński

62-110 Damasławek, 
ul. Kcyńska 48     
tel. 507-411-405     
e-mail: motabe@op.pl

Land-Walcz

78-600 Wałcz, 
ul. Bydgoska 35-37     
tel. 509 013 227    
e-mail: landrovery@op.pl

U.P.F.”DYNEX”

64-920 Piła, ul.Kossaka 8,    
tel. 67-352-66-34,  510-477-501    
e-mail: dynex@dynex.pl

PHU TEXOIL

89-200 Szubin, 
Zalesie ul. Szubińska 37 A    
tel. 52 384 84 41,  501 927 204    
e-mail: texoil@interia.pl

Serwis Oil

73-102 Stargard,
Witkowo Drugie, ul.Starowiejska 9/2    
tel. 510-210-516    
e-mail: serwisoil.witkowo@o2.pl

 

Moto-Land Grzegorz Rakoczy

27-200 Starachowice,  
ul. Iłżecka 106    
tel. 41 274 69 56   
e-mail: grzesiekrakoczy@vp.pl

Centrum motoryzacji PKS w Ostrowcu św. S.A.

27-400 Ostrowiec Św.  ul. Żabia 40,  
tel. 41 247 97 88,  607 849 504   
e-mail:  autotirmarket@pksostrowiec.pl

Pol-Agro

63-200 Jarocin,   
Golina, ul. 1000 -lecia 4,  
tel. 62 740-40-71, 502 599 423     
e-mail: pol-agro@wp.pl

Bomis Super

62-800 Kalisz,  
ul. Pułaskiego 33,   
tel. 62 757 22 00,   509 053 408   
e-mail:  sklep@bomis-super.pl

Auto Bazar S.C.

62-800 Kalisz,  
Al. Wojska Polskiego 85,  
tel. 62 502 80 75,    501 361 214    
e-mail: sklep@autobazar.kalisz.pl

Specol Sp. z o.o.

Chorzów,  ul. Kluczborska 31,   
tel. +48 32 245-91-33   
e-mail: zamowienia@specol.com.pl

Oddział Ostrowiec Specol Sp. z o.o.

Ostrowiec Świętokrzyski,
ul. Boernera 8,  
tel. +48  697 077 413    
e-mail: ostrowiec@specol.com.pl

Oddział Kalisz Specol Sp. z o.o.

Kalisz ul. Łowicka 15 
+48 62 757 01 00   
e-mail: kalisz@specol.com.pl

P.H.U CarsMentor

41-800 Zabrze,  
ul. Wolności 10,   
tel. 793-510-720,  530-956-752    
e-mail: biuro@carsmentor.pl

DTM s.c. D.T. Maciejczyk

38-400 Krosno,
ul.Rzeszowska 65,
tel. 604 955 894
e-mail: dtmsc2@interia.pl

MIKOŁAJ KOMUDA F.H.U. KOMUDA

Telefon 604186712
e-mail: p.lubricants@gmail.com

MIR-OIL MIROSŁAW CIELOCH

59-430 Mierzyce,   
Mierzyce 2     
telefon 76 887 44 70        
e-mail: m.cieloch@mir-oil.pl

WOJCIECH ŻUREK F.H.U. “OLEJEK”

44-300 Wodzisław Śląski,
ul. Leonida Teligi 37
tel: 609-454-884,  888 693 399
e-mail: biuro@olejek.com.pl
www.olejek.com.pl

Dolnoślaskie Centrum Olejowe Roman Majka

Oleśnica    

ul. Mikołaja Kopernika 13     

tel./ fax 71 314 78 78   

mob. 601 512 868     

email: dco@vp.pl          www.dco-oleje.pl